درباره ما

آموزشگاه موسیقی دنیز
DENIZ MUSIC

آموزشــگاه موســيقى دنیز
 در ابتــداى ســال1380 تاســيس گرديــده و با همكــارى اساتید دانشگاه ، فـارغ التحـصيلان دانشگاه و فارغ التـحصيـلان هنرسـتـانهای موسـيـقى فعـاليـت آمـوزشـى خـود را آغـاز نـمـوده است .
این مجموعه آموزشی با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزش ، و همچنین گسترش و اشـاعـه فـرهنـگ و هنر مـوسيـقى اقدام به برگزاری کنسرتهای پژوهشی و آموزشی برای هنرآموختگان می نماید تا در این زمینه تجربیاتی عملی نیز بیاندوزند . در این راستا آموزشگاه کنسرتهایی را با اجرای هنرجویان برگزار نموده است که جزو کارنامه آموزشی این مجموعه آموزشی بسیار قابل توجه میباشد ، چرا که در مسیر اهداف خود و با مقایسه کیفیت هر یک از کنسرتهای اجرا شده نسبت به کنسرت قبل ، سیر صعودی بسیار قابل ملاحظه ای را در کیفیت و کمیت اجراها شاهد بوده ایم.
آموزشگاه موسیقی دنیز در 20 سال فعالیت آموزشی، به زعم خود کارنامه قابل قبولی را ارائه نموده است و با تربیت و آموزش هنرجویان خردسال و بزرگسالی که در طی سالیان متمادی تحت نظر اساتید با تجربه هنر موسیقی را فرا گرفته اند، سعی در ادای دین خود به هنر و فرهنگ غنی و کهن این مرز و بوم داشته است .

آدرس : فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان ستارخان، پلاک 1194 تلفن : 44267412 و 44214036

denizmusic.pic004.jpg

با سابقه ترین در غرب تهران

اجرای کنسرت هنرجویی
یکی از مزایای کلاس های موسیقی در آموزشگاه موسیقی دنیز، برگزاری اجرای کنسرت هنرجویی در مقاطع مختلف است. این اجرا ها در واقع نتیجه کار هنرجویان را پس از طی مراحل مختلف آموزشی را مشخص می کند و فواید بسیاری هم دارد از جمله ایجاد انگیزه در جهت ادامه هنر موسیقی و ارتقا توانکندیهای هنرجو و همچنین روحیه کار گروهی و هماهنگی بیشتر ذهنی در غالب گروه و ایجاد اعتماد به نفس
برنامه ریزی در اجرای کنسرتهای هنرجویی به صورتی است که هنرجویان در هر ژانری در غالب گروه نوازی و تحت سرپرستی اساتید به اجرا می پردازند.
معمولا اکثر هنرجویان تمایل دارند که در این اجراها نقش ایفا نموده و به اجرا بپردازند، البته در اجرای کنسرتهای هنرجویی، مدیریت آموزشگاه کیفیت اجراها را نیز مد نظر قرار داده و در سطوح مختلف، هنرجویان را برای اجرا آماده می نمایند و نقش اساتید نیز در انتخاب و تنظیم قطعات و همچنین آموزش کار گروهی (گروه نوازی) بسیار حائز اهمیت می باشد.
آموزشگاه موسیقی دنیز کنسرت هایی با روال مشخص برای همه هنرجویان برگزار نموده و خواهد نمود تا علاقه مندان از مزایای اجرای زنده موسیقی لذت برده و آن را بعنوان یک تجربه ارزنده هنری بخاطر بسپارند.

کارهای گروهی

شرکت در جشنواره ها و فستیوالهای موسیقی

دریافت تندیس و لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشگاههای آزاد هنری(در آموزش و اجرای هنرجویان خردسال آموزشگاه در سال 1385)
               دریافت لوح تقدیر و تندیس نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در سال 1390
               دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از ریاست ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (در مدیریت آموزشگاه در سال 1390)
               دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از ریاست ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه نوازی کلاسیک هنرجویان آموزشگاه در سال 1390)
               دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از رئیس ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه موسیقی پاپ هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)
               دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه فلامنکوی هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)
               دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره(اجرای گروه موسیقی ایرانی هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)
               دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه پاپ هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)
               دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه موسیقی محلی آموزشگاه در سال 1391)
               شرکت و دریافت لوح دومین جشنواره سراسری موسیقی استاد امیرجاهد  (سال 1398)
               شرکت در جشنواره های مختلف موسیقی
               تربیت هنرجویانی که پس از گذراندن دروس مختلف آموزشی در حال تدریس موسیقی میباشند
               تربیت هنرجویانی که در حال حاضر مشغول نوازندگی و همکاری با گروه های مختلف موسیقی می باشند
از جمله مواردی است که در کارنامه آموزشگاه می توان بدانها اشاره نمود.